Wirtualny fryzjer - pomoc


Zanim zabierzesz się za dopasowanie fryzury, przeczytaj tych kilka wskazówek - ta wiedza pozwoli na sprawną zabawę z programem!

Przygotuj zdjęcie

Wybór zdjęcia ma kluczowe znaczenie w uzyskaniu dobrego rezultatu. Dopasowanie fryzury może nastąpić tylko w przypadku zdjęcia "portretowego".
Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, należy:

Aplikacja do wgrywania zdjęcia z telefonu/tabletu

Teraz masz możliwość wgraznia zdjęcia z telefonu lub tabletu - pobierz darmową aplikację moje fryzury i wrzucaj swoje zdjęcie wprost z telefonu/tabletu.
Film na YouTube

Dostosuj zdjęcie

Aby przymierzanie fryzur było szybkie i przyjemne, musisz dopasować swoje zdjęcie do pokazanego obrysu
Po wgraniu zdjęcia, możesz je zeskalować (powiększyć/pomniejszyć), używając suwaków. Możesz także przesunąć swoje zdjęcie - wystarczy, że klikniesz na nim i przesuniesz. Postaraj się, aby Twoja twarz na zdjęciu była maksymalnie dopasowana do niebieskiego konturu głowy. Takie położenie gwarantuje, że fryzury będą dobrze dopasowane do Twojej fotografii.
Możesz zablokować przesuwanie zdjęcia - po prostu wyłącz opcję "przesuń zdjęcie".

Przygotowaliśmy także przykładowe zdjęcie - możesz sprawdzić działanie programu, nawet, jeśli w danej chwili nie masz swojego zdjęcia na komputerze... pomoc - wirtualny fryzjer

Wycinanie tła

Możesz usunąć tło ze swojego zdjęcia - tak, aby nie przeszkadzało w przymierzaniu modnych fryzur.
Ten krok możesz pominąć, lub przeciągając szare i różowe koła - usunąć precyzyjnie tło ze swojego zdjęcia. Jeśli nie chcesz usuwać tła - po prostu wyłącz "Ptaszka".
Pamiętaj! Zawsze możesz powrócić do opcji edycji zdjęcia.

Dopasowanie fryzur

Fryzury możesz skalować, przesuwać, zmieniać kolor.
Aby przesunąć fryzurę - po prostu kliknij na niej i nie puszczając klawisza myszki - przesuwaj ją. Staraj się dopasować położenie fryzury do swojej twarzy. Możesz skalować fryzurę - używając suwaka "wielkość fryzury".
Wybieraj fryzury wg długości włosów - klikaj na trzy opcje, aby przełączać się między fryzurami: włosy krótkie, długie i średnie.

Obsługiwane plaformy, wymagania

Program działa na komputerze z systemem Windows. Konieczne jest też zainstalowanie wtyczki adobe flash.
Wtyczka jest darmowa, dostępna na stronie https://get.adobe.com/pl/flashplayer/